ROSTRZYGNIĘCIE BOŻONARODZENIOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO I NA RODZINNĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2017-12-15  

Przedstawiamy Państwu protokół z obrad Rady Artystycznej dotyczący konkursu plastycznego

Protokół z rozstrzygnięcia Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego
Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu zorganizował Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny, który był adresowany do przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Siedlec. 
Rada Artystyczna w składzie:
- Maria Malewicz
- Katarzyna Lach 
- Anna Nitschke
- Agnieszka Kędziora 
- Michał Nowak

5 grudnia 2017 r. dokonała oceny prac konkursowych, biorąc pod uwagę kryteria oceny i zgodność prac z tematem konkursu i postanowiła przyznać następujące wyróżnienia:

W KATEGORII I - ŁAŃCUCH CHOINKOWY
Zosia Szukalska - przedszkole Siedlec 
Łucja Piątyszek - Przedszkole w Jażyńcu 
Jan Orkisz - Przedszkole Siedlec 
Lena Tobys - Przedszkole Siedlec 
Kacper Szwaba - Przedszkole w Jażyńcu 
Maja Mucha - Przedszkole w Kopanicy 
Laura Przybyła - Przedszkole A Be Ce Strumyk Wiedzy

W KATEGORII II - ANIOŁ
Ania Brudło - SP Siedlec 
Lena Stasik - ZSPiP Kopanica 
Kamila Janowska - ZSPiP Chobienice 
Dominik Pańczak - SP Siedlec 
Leon Rybicki - ZSPiP Chobienice 
Karolina Kanarek - SP Tuchorza
Bartosz Mania - ZSPiP Belęcin

W KATEGORII III - CHOINKA
Martyna Siputa - SP Siedlec
Maja Wojtkowiak - SP Siedlec 
Lidia Weiss - SP Siedlec 
Ewelina Kalisz - ZSPiP Belęcin 
Krystian Moder - SP Siedlec 
Olga Janczewska - SP Tuchorza
Jakub Mońka - ZSPiP Kopanica

W KATEGORII IV - GWIAZDA BETLEJEMSKA 
Nikola Kornyło - ZSPiP Chobienice



Przedstawiamy Państwu protokół z obrad Rady Artystycznej dotyczący Szopki Bożonarodzeniowej


Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu zorganizował Konkurs na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową, który był adresowany do rodzin z terenu gminy Siedlec. 
Rada Artystyczna w składzie:
- Maria Malewicz
- Katarzyna Lach 
- Anna Nitschke
- Agnieszka Kędziora 
- Michał Nowak

5 grudnia 2017 r. dokonała oceny prac konkursowych, biorąc pod uwagę kryteria oceny i zgodność prac z tematem konkursu i postanowiła przyznać następujące wyróżnienia:
• Zuzanna Kalitka z rodzicami 
• Hania i Zosia Kotlarskie z rodzicami 
• Ignacy, Antoni i Natalia Grocholscy 
• Klaudia, Rafał i Alan Szulcowie 
• Robert, Wioleta, Lena, Olaf Przybylscy 
• Piotr Piątek z rodziną